Odnowa Dolnośląskiej Wsi 2024: Modernizacja placu zabaw w Jugowie

Gmina Nowa Ruda pozyskała wsparcie z budżetu województwa dolnośląskiego na modernizację placu zabaw w okolicy szkoły w Jugowie.
W ramach konkursu "Odnowa Dolnośląskiej Wsi" Gmina Nowa Ruda dokłada 50,01 % wartości zadania, którego realizacja opiewa na kwotę 52 150 zł.
Poza nowymi urządzeniami zabawowymi powstaną elementy małej architektury - ławki, kosze, regulamin placu zabaw.
Wykonawca ma czas na realizację zadania do 1 września 2024 r.

projekt placu zabaw i plac przed modernizacją