Polsko-czeska Majówka na pograniczu - Świerki Kłodzkie

W imieniu Gminy Nowa Ruda serdecznie zapraszamy na wydarzenie "Polsko-czeska Majówka na pograniczu", która odbędzie się w miejscowości Świerki Kłodzkie, w dniu 1.05.2024 roku od godziny 12:00.
Kiermasz produktów i wyrobów regionalnych

Zapraszamy również osoby z obu stron granicy zainteresowane wystawieniem swoich wyrobów, rękodzieła na stanowiskach przygotowanych przez Gminę Nowa Ruda w namiotach 3x3m podczas wydarzenia. Dostępne są 3 stanowiska.