Festiwal piosenki ludowej na pograniczu - Gmina Nowa Ruda 8.06.2024 - zaproszenie

W imieniu Gminy Nowa Ruda, serdecznie zapraszamy Państwa na Festiwal piosenki ludowej na pograniczu, który odbędzie się w miejscowości Jugów 91A (Klub Seniora).

Konkurs będzie polegał na przygotowaniu około 5 minutowego występu artystycznego ocenianego przez pl-cz komisję konkursową.

Gmina Nowa Ruda zapewni: scenę i nagłośnienie, catering dla przybyłych gości, transport dla czeskich uczestników, obsługę techniczną, nagrody dla zwycięzców konkursu.
Regulamin festiwalu załączamy poniżej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Chęć uczestnictwa w wydarzeniu prosimy kierować na adres w.gawronska@gmina.nowaruda.pl lub pod numer telefonu 748720925. Na zgłoszenia czekamy do dnia 3.06.2024.

Regulamin: