Festiwal piosenki ludowej na pograniczu - Gmina Nowa Ruda 8.06.2024 - relacja

1. Festiwal Piosenki Ludowej na Pograniczu za nami!
Był to cudowny, wesoły i słoneczny dzień pełen uśmiechów, muzyki i serdeczności!
Dla wszystkich przybyłych gości został przygotowany pyszny poczęstunek oraz transport.
Ogromne podziękowania i gratulacje dla wszystkich zespołów, które wzięły udział w wydarzeniu, to dzięki Wam ten dzień na długo pozostanie w pamięci.

W polsko-czeskim konkursie wzięło udział aż 12 zespołów:
- Gminny Klub Seniora w Jugowie
- KGW Sokolec
- KGW Krajanów
- KGW Czerwieńczyce
- KGW Dzikowiec
- KGW Wolibórz
- KGW Jugów
- Klub Seniora Iskierki
- KGW Ludwikowice Kłodzkie
- KGW Przygórze
- KGW Ciepłowody
- KGW Stolec
I miejsce - KGW Sokolec
II miejsce - KGW Jugów
III miejsce - KGW Wolibórz
Wyróżnienie - KGW Przygórzanki Fajne Babki.

Gratulujemy zwycięzcom! Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz grawerowane statuetki.

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu „Kultura bez granic CZ.11.04.02/00/23_003/0000038 współfinansowanego
ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Czechy-Polska 2021-2027.

Link do zdjęć: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02PKQGvBh7hGLsm9rA9T1YgcpW9CUzRrAYxemsUkrnQTDkUh3Aqo9Fm5CTVdpSGVM1l&id=61554913434791