Warsztaty kulinarne: smaki pogranicza - Przygórze - 24.08.2024 - zaproszenie

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach kulinarnych: smaki pogranicza, w dniu 24.08.2024 roku o godzinie 15:00.

Podczas warsztatów uczestnicy wykonają oraz zachęcą pozostałych do degustacji polsko-czeskiego pieroga, który powstał z przepisu Koło Gospodyń Wiejskich w Świerkach. Przepis jest idealnym połączeniem kuchni polskiej oraz naszych czeskich sąsiadów.

Polsko-czeski pieróg jako transgraniczny produkt kulinarny na stałe wpisze się w harmonogram wydarzeń realizowanych po obu stronach granicy.

Organizatorzy zapewniają w pełni wyposażone w sprzęt kuchenny stoiska warsztatowe dla uczestników. Dla gości przybyłych z Republiki Czeskiej zapewniamy profesjonalną obsługę tłumacza oraz transport.

Posiadamy 10 wolnych miejsc.

Warsztaty odbędą się w ramach projektu „Kultura bez granic CZ.11.04.02/00/23_003/0000038.

Ponadto zapraszamy do uczestnictwa w konkursie na najlepszą potrawę regionalną.

Szczegóły w regulaminie.