Podsumowanie działań LOT AW w 2022 r.

23 maja 2023 r. odbyło się Walne Zebranie Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej (LOT AW). Członkowie Stowarzyszenia (w tym m.in. Gmina Nowa Ruda, Muzeum Przy Tunelu w Świerkach), na którym przyjęto zarówno sprawozdanie merytoryczne jak i finansowe Stowarzyszenia za ubiegły rok, a także jednogłośnie udzielono absolutorium zarządowi Stowarzyszenia. Zostały wręczone certyfikaty członkowskie tym, którzy dołączyli do Stowarzyszenia w marcu i kwietniu tego roku. Warto wspomnieć że Stowarzyszenie liczy obecnie 42 członków. Zarząd LOT AW dziękuje za wspólny rok. Działamy dalej.

Działania LOT w ubiegłym roku.pdf