Atrakcyjne działki przeznaczone w studium pod zabudowę od Gminy Nowa Ruda

Gmina Nowa Ruda oferuje atrakcyjne działki budowlane położone we wsi Dworki, między Świerkami a Krajanowem. Na sprzedaż wystawione są cztery działki niezabudowane, zlokalizowane przy drodze powiatowej:

Dz. Nr 133/8, 0,5479 ha, cena wywoławcza 195 tys. zł

Dz. Nr 133/7, 0,7818 ha, cena wywoławcza 80 tys. zł / Sprzedana

Dz. Nr 133/6, 0,4841 ha, cena wywoławcza 185 tys. zł

Dz. Nr 133/5, 0,500 ha, cena wywoławcza 99,3 tys. zł / Sprzedana

Przetarg ustny nieograniczone odbędzie się 11 marca.

Szczegóły dotyczące działek i przetargu:

Sprzedaż działki 133/8 - Dworki - SPRZ. DZ. ROLNYCH I BUDOWLANYCH - Gmina Nowa Ruda - Oficjalny serwis internetowy

Sprzedaż działki 133/6 - Dworki - SPRZ. DZ. ROLNYCH I BUDOWLANYCH - Gmina Nowa Ruda - Oficjalny serwis internetowy

Szczegółowych informacji dotyczących przetargu udziela Referat Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji Urzędu Gminy Nowa Ruda: ul. Niepodległości 2, budynek A, Nowa Ruda, tel. 74 872 09 15, w godzinach pracy Urzędu. W referacie jest do wglądu mapa ewidencyjna sprzedawanej nieruchomości.

Przekierowanie do mapy