Zaproszenie na I sesję Rady Powiatu Kłodzkiego

1. Otwarcie sesji.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XV sesji Rady Powiatu Kłodzkiego.
  4. Sprawozdanie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku (przy staroście) z działalności za rok 2022.
  5. Informacja za 2022 rok o realizacji zadań Powiatu Kłodzkiego w zakresie promocji i ochrony zdrowia.
  6. Rozpatrzenie projektów uchwał oraz podjęcie uchwał w sprawach:7. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Kłodzkiego w okresie między sesjami oraz informacja o realizacji uchwał Rady Powiatu Kłodzkiego i uchwał Zarządu Powiatu Kłodzkiego podjętych w 2022 roku.
    1. a. zmiany budżetu Powiatu Kłodzkiego na 2023 rok (druk nr I/1),
    2. b. zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Kłodzkiego (druk nr I/2),
    3. c. wyrażenia zgody na dokonanie darowizny nieruchomości (druk nr I/3),
    4. d. ustalenia na rok 2023  planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli, maksymalnej kwoty dofinansowania opłat za kształcenie pobierane przez uczelnie oraz form i specjalności kształcenia, na które dofinansowanie jest przyznawane w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kłodzki (druk nr I/4)
    5. e. uchylenia uchwały nr XI/93/2021 Rady Powiatu Kłodzkiego z dnia 27 października 2021 r. w sprawie podniesienia wysokości świadczeń pieniężnych dla rodzin zastępczych zawodowych, prowadzących rodzinne domy dziecka oraz rodzin pomocowych (druk nr I/5)
  7. Interpelacje i pytania radnych.
  8. Wnioski i oświadczenia radnych.
  9. Sprawy różne.
  10. Zamknięcie obrad I sesji Rady Powiatu Kłodzkiego.

informacja z: I sesja Rady Powiatu Kłodzkiego w dniu 27 stycznia 2023 roku - Starostwo Powiatowe w Kłodzku