Dolnośląskie śniadania biznesowe dla MŚP

Wydarzenie to skierowane jest do przedstawicieli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy chcą dowiedzieć się więcej o istniejących obecnie możliwościach wsparcia oraz porozmawiać z przedstawicielami Zarządu Województwa i dolnośląskich instytucji otoczenia biznesu o bieżących tematach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w naszym regionie.

Przez dwa miesiące odwiedzimy ponad dwadzieścia powiatów, gdzie zaprezentujemy:

ofertę nowego inkubatora przedsiębiorczości triQube tworzonego przez DAWG,
ofertę wsparcia dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw w postaci dotacji, pożyczek i projektów,
możliwości wsparcia finansowego dla przedsiębiorstw w nowej perspektywie Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027,
kwestie dotyczące propozycji dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców.
Po prezentacjach przewidziana jest dyskusja, możliwość zadawania pytań oraz poczęstunek.

Terminarz spotkań:
16 marca, godz. 9:00 – Głogów, Rynek 10, Sala Rajców
16 marca, godz. 12:00 – Polkowice, Rynek 1, sala 207
17 marca, godz. 9:00 – Kłodzko, Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Łukasińskiego 43
20 marca, godz. 9:00 – Jelenia Góra, Hotel Mercure Jelenia Góra, ul. Sudecka 63
21 marca, godz. 9:00 – Legnica, Inkubator Przedsiębiorczości ARLEG, plac Wolności 4
21 marca godz. 12:00 – Lubin
22 marca godz. 13:00 – Złotoryja, Hotel Gold, plac Władysława Reymonta 7
24 marca godz. 9:00 – Bolesławiec, Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki, plac Piłsudskiego 1C
28 marca, godz. 9:00 – Kamienna Góra
28 marca godz. 12:00 – Wądroże Wielkie, Świetlica Wiejska, Wądroże Wielkie 192
Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu: sniadania@dawg.pl