Sprawozdanie z przebiegu zakończonych konsultacji społecznych w sprawie zmiany granicy obrębów ewidencyjnych Bartnicy i Świerk

SPRAWOZDANIE Z PRZEBIEGU ZAKOŃCZONYCH KONSULTACJI SPOŁECZNYCH  W SPRAWIE ZMIANY GRANICY OBRĘBÓW EWIDENCYJNYCH BARTNICY I ŚWIERK

Konsultacje odbyły się w terminie określonym w Zarządzeniu Wójta Gminy Nowa Ruda nr 239/2023 z dnia 1 czerwca 2023 r. w sprawie zmiany granicy obrębów ewidencyjnych Bartnicy i Świerk, tj.  w dniu 26 czerwca 2023 r., w godz. od 17.00 do  godz. 18.30 , w formie otwartego spotkania na świetlicy wiejskiej we wsi Bartnica w z wykorzystaniem ankiety konsultacyjnej. Wypełnioną i podpisaną ankietę konsultacyjną wraz z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych w wersji papierowej można również było składać w terminie od dnia 26.06.2023 r. do 30.06.2023 r. w Biurze Obsługi Mieszkańca (Nowa Ruda ul. Niepodległości 4) lub przesłać emailem na adres d.krol@gmina.nowaruda.pl z dopiskiem konsultacje do dnia 30.06.2023 r.
Celem konsultacji było zebranie opinii, uwag i propozycji dotyczących zmiany granicy obrębów ewidencyjnych Bartnicy i Świerk, przedstawionych na załączniku mapowym.
Do dnia 30.06.2023 r. wpłynęło 17 ankiet, w tym 15 - za, 1 -przeciw, 1- wstrzymuję się.
Sprawozdanie z przebiegu konsultacji zostanie ogłoszone na stronie www.big.gmina.nowaruda.pl, na stronie internetowej Urzędu Gminy Nowa Ruda oraz przedstawione Radzie Gminy Nowa Ruda.

Imiona, nazwiska oraz podpisy osób odpowiedzialnych za przeprowadzenie konsultacji.

/Dorota Król – z/c kier. GNG/

/Adrianna Mierzejewska – Wójt Gminy Nowa Ruda/