Konsultujemy przyszłość transportu już w czwartek

Zaplanowaliśmy, że do 2035 r. w Aglomeracji Wałbrzyskiej:

- powstanie zintegrowany system transportu łączący kolej, autobusy regionalne i miejskie, a połączenia znajdziesz we wspólnej wyszukiwarce;

- będziesz mógł/mogła skorzystać z 19 wygodnych węzłów przesiadkowych;

- na trasach między ośrodkami Aglomeracji takimi jak Wałbrzych, Kamienna Góra, Świdnica, Jawor, Strzegom czy Nowa Ruda pojadą nowe autobusy regionalne;

- powstanie spójna, ponadlokalna sieć dróg dla rowerów i poprawią się warunki dla codziennych dojazdów rowerem.

Sprawdź, co jeszcze zaplanowaliśmy i zgłoś, czego brakuje w planie.

Przyjdź na spotkanie konsultacyjne Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej Wałbrzyskiego Obszaru Funkcjonalnego i współdecyduj o przyszłości obszaru.

Spotkanie w Wałbrzychu

Sala konferencyjna Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu
ul. Kilińskiego 1

Zapisz się tutaj: Survio® | Spotkanie instytucjonalne Wałbrzych SUMP WOF