Realizacja szerokopasmowej sieci telekomunikacyjnej Światłowód

Rusza budowa sieci w ramach KPO. Światłowód od TAURONA poszerza zasięg - zwiększamy dostęp do szerokopasmowego internetu na cyfrowej mapie Polski. Na terenie Twojej gminy rusza budowa sieci w ramach programu KPO. Planowane zakończenie projektu to 2026 r. Wkrótce na naszej stronie: tauron.pl/swiatlowod pojawią się informacje o adresach planowanych do podłączenia w ramach sieci KPO.

Obecnie projektujemy infrastrukturę i pozyskujemy zgody od Mieszkańców - liczymy na Twoje wsparcie!

Czasem nasza sieć musi biec przez prywatną działkę, być może Twoją - prosimy Cię o współpracę.

Już teraz możesz zgłosić chęć podłączenia do światłowodu - wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie lub zeskanuj kod QR widoczny na dole tej ulotki.

Jak dołączyć do światłowodu od TAURONA?

Możliwe, że jesteś już w zasięgu naszej sieci, dzięki realizacji poprzedniego projektu (POPC) lub w ramach dogęszczania komercyjnego. Jeśli Twój adres jest na liście, wybierz operatora i podpisz z nim umowę. Listę dostępnych operatorów znajdziesz na naszej stronie.

Sprawdź, czy jesteś w zasięgu: tauron.pl/swiatlowod

Twojego adresu nie ma na liście? Zgłoś chęć przyłączenia! Możesz to zrobić na kilka sposobów: skontaktuj się z wybranym operatorem wypełnij formularz zgłoszeniowy* zadzwoń: 322 322 322

Ważne linki:
tauron.pl/swiatlowod