Granty dla wspólnot mieszkaniowych - terminy spotkań informacyjnych - Nowa Ruda, 24.10.24r.

Gmina Wałbrzych, jako lider i beneficjent projektu grantowego pn. ‘Modelowa transformacja energetyczna budynków mieszkalnych w celu ograniczenia niskiej emisji w obszarze ZIT WOF’, zaprasza na spotkania informacyjno-doradcze dla zarządców wspólnot mieszkaniowych oraz mieszkańców gminy.

Podczas spotkania omówimy m.in.:

• Informacje podstawowe o naborze wniosków o udzielenie grantów dla Wspólnot Mieszkaniowych
  • Kryteria wyboru wniosków
  • Zasady udzielania zamówień w ramach realizacji zadania grantowego
  • Wzór wniosku o udzielenie grantu
  • Dodatkowo, przewidziany jest moduł informacyjny na temat inwestycji mających na celu efektywność energetyczną budynków mieszkalnych oraz indywidualne poradnictwo dla potencjalnych grantobiorców.

Terminy spotkań:

• 18/10/2024 - Wałbrzych
  • 21/10/2024 - Świdnica
  • 23/10/2024 - Strzegom
  • 24/10/2024 - Nowa Ruda
  • 25/10/2024 - Jaworzyna Śląska

Dołącz do nas i spotkaj się z ekspertami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach uzyskania grantów na transformację energetyczną budynków mieszkalnych i ograniczenie niskiej emisji.

Udział w wydarzeniu możliwy tylko po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego:.

Formularz, program spotkania i szczegóły na stronie Spotkania informacyjno doradcze - ipaw.walbrzych.eu

Więcej informacji na:
 Granty Dla Wspólnot Mieszkaniowych Aglomeracji Wałbrzyskiej - ipaw.walbrzych.eu