Nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalnym w Bożkowie budowanym w ramach inwestycji realizowanej przez społeczną inicjatywę mieszkaniową SIM Sudety Sp. z o. o

W dniach 14-28 października 2024 r. trwa nabór wniosków o "Zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalnym w Bożkowie budowanym w ramach inwestycji realizowanej przez społeczną inicjatywę mieszkaniową SIM Sudety Sp. z o. o."

Szczegóły i informację - SIM Sudety - nowoczesne mieszkania na wynajem

Link do Uchwały nr 39/IV/24 Rady Gminy Nowa Ruda z dnia 31 lipca 2024 r. w sprawie zasad przeprowadzania naboru wniosków o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego, realizowanego w ramach inwestycji spółki SIM SUDETY Sp. z o. o. z siedzibą w Kłodzku, w tym określenie dodatkowych kryteriów pierwszeństwa oraz zasad przeprowadzania oceny punktowej dla dodatkowych kryteriów pierwszeństwa i dla kryterium pierwszeństwa oraz maksymalnej wysokości miesięcznego dochodu gospodarstwa domowego: Pozycja dziennika 2024.4201 (duw.pl)

Wzór wniosku.doc
Wzór wniosku.pdf

Wnioski dostępne są również w Biurze Obsługi Klienta, ul. Niepodległości 4.