Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków w Gminie Nowa Ruda – etap II

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn. „Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków w Gminie Nowa Ruda – etap II” mająca na celu poprawę warunków życia mieszkańców poprzez podniesienie poziomu infrastruktury technicznej służącej oczyszczaniu ścieków, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Podstawowe usługi i odbudowa wsi na obszarach wiejskich”

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

2022 r.