PROW: Wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich w Gminie Nowa Ruda poprzez przebudowę dróg gminnych w Sokolcu, Dzikowcu oraz Ludwikowicach Kłodzkich

Operacja pn. "Wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich w Gminie Nowa Ruda poprzez przebudowę dróg gminnych w Sokolcu, Dzikowcu oraz Ludwikowicach Kłodzkich",
mająca na celu poprawę warunków życia mieszkańców oraz rozwój lokalnej przedsiębiorczości współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich"  Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Całkowita kwota inwestycji 2 809 295,25 zł

Pomoc w wysokości 1 787 555 zł, tj.63,63% wartości inwestycji.

Sokolec

Ludwikowice Kł.