Wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie wybranych gmin Aglomeracji Wałbrzyskiej. Nabór wniosków

Informujemy o naborze w trybie konkursu wniosków o udzielenie grantów dla obszaru Gminy Nowa Ruda w ramach projektu pn. „Wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie wybranych gmin Aglomeracji Wałbrzyskiej", dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Projekt zakłada dofinansowanie przedsięwzięć polegających na trwałej likwidacji ogrzewania opartego na paliwie stałym i zastąpienie go ogrzewaniem ekologicznym. Wysokość dofinansowania  to  70% poniesionych  kosztów, jednak nie więcej niż 10 tys.  zł dla mieszkań  i 25 tys. zł dla domów jednorodzinnych.

Uprawnionymi do ubiegania się o wsparcie są osoby fizyczne będące właścicielami domów jednorodzinnych lub mieszkań w domach jednorodzinnych, osoby fizyczne będące właścicielami mieszkań  w  domach  wielorodzinnych  oraz  wspólnoty  mieszkaniowe  (jedynie  w zakresie mieszkań, których właścicielami są osoby fizyczne).

Wnioski o udzielenie grantu należy składać w okresie od dnia 01.07.2020 r. do dnia 31.10.2020 r. w Urzędzie Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 2, 57-400 Nowa Ruda, pokój nr 2.

Uwaga! O uzyskaniu grantu nie decyduje kolejność zgłoszeń!

Pełną wersję ogłoszenia o naborze oraz formularze wniosków wraz z instrukcją ich wypełniania znajdziecie Państwo na stronie  www.wymianakotlow.pl
Osoby zainteresowane ubieganiem się o wsparcie zapraszamy do punktu informacyjnego działającego w Urzędzie Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 2, 57-400 Nowa Ruda, pokój nr 2 w okresie od 01.07.2020 r. do 30.10.2020 r. (w dni tygodnia: poniedziałek, środa, czwartek) w godz. 9.00 – 15.00, (wtorek) w godz. 10.00-16.00 oraz w (piątek) w godz. 8.00- 13.00 tel: 74 872 09 46, e-mail: wymianakotlow@gmina.nowaruda.pl

UWAGA!
Zmiana adresu e-mail jednego z audytorów!

KLIMA FLOW Jarosław Chwałyk
nowy e-mail: wjarus@o2.pl

UWAGA!
Zmiana numeru telefonu jednego z audytorów!

Nawigator Szkolenia sp. z o.o. Jerzy Maź
nowy nr telefonu: 789 354 452