Aktywny Senior. Film. Spotkanie przy Stołach Wielkanocnych

W tym roku, po raz kolejny pandemia uniemożliwiła seniorom biorącym udział w projekcie "Aktywny senior" spotkanie przy "Stołach Wielkanocnych". Postanowiliśmy nie dać się i zrealizowaliśmy to wydarzenie w wersji on-line. Seniorzy z Gminy Nowa Ruda i Broumova zaangażowali się w to przedsięwzięcie, przygotowując filmy i fotografie pokazujące tradycje i potrawy wielkanocne w obu krajach partnerskich.

W efekcie powstał film, który już dziś możemy Wam zaprezentować. Projekt "Aktywny senior" współfinansowany jest ze środków EFRR oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.