Lubimy się. Międzynarodowy Dzień Kobiet w Broumovie

Projekt Lubimy się współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska- Polska 2014-2020 za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

Obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet w Broumovie.

W ramach projektu „Lubimy się” , w dniu 8 marca 2022 roku seniorzy z Gminy Nowa Ruda odwiedzili  przyjaciół z Klubu Seniora Radość Broumov, gdzie wspólnie świętowali Dzień Kobiet.

Dziękujemy miastu Broumov za serdecznie przyjęcie.

Na zdjęciu tańcząca na parkiecie grupa osób trzymająca się za ręce.

Na zdjęciu plakat promocyjny w języku czeskim. Plakat zawiera informacje dotyczące wydarzenia Międzynarodowy Dzień Kobiet w Broumovie.