Seniorzy z pogranicza. Nordic walking

logo

17 maja 2022 r., seniorzy z Gminy Nowa Ruda, miasta Nowa Ruda i Broumova wzięli udział w Marszu Nordic Walking na Włodzicką Górę. Rozgrzewkę i szkolenie z chodzenia z kijkami poprowadziła instruktorka. Później, seniorzy zwiedzili Muzeum Przy Tunelu w  Świerkach. Wydarzenie organizowane przez Gminę Nowa Ruda odbyło się w ramach projektu „Seniorzy z pogranicza” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

Link do galerii zdjęć: https://drive.google.com/drive/folders/1jutl3jBzcm1bffwHU685gk0nttLeE2du?usp=share_link

Rozgrzewka z kijkami

Uczestnicy wycieczki