Lubimy się. Warsztaty kulinarne letnie

Logo Przekraczamy Granice i Flaga Unii Europejskiej

W czwartek, 23 czerwca w sali wiejskiej w Bożkowie odbyły się letnie warsztaty kulinarne. Prowadziły je panie z Koła Gospodyń Wiejskich "Kulturalni" z Ludwikowic Kł.: Maja Kuczyńska, Marzena Błońska, Lucyna Janowska, Urszula Poźniak., które przygotowały m.in. chłodnik, ciasto, sos pieczarkowy, placuszki z frużeliną truskawkową i pierogi z truskawkami. Również nasi goście z Klubu Seniora Radość z Broumova przygotowali smakołyki.

To drugie z cyklu trzech warsztatów zaplanowanych na ten rok. Organizowane są przez Gminę Nowa Ruda, w ramach projektu "Lubimy się", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska za pośrednictwem Euroregionu Glacensis. Kolejne kulinarne spotkanie - jesienią. Efektem końcowym będzie książka kulinarna z pogranicza polsko-czeskiego

Zdjęcia na: 2022 06 23 - bożków warsztaty kulinarne – Dysk Google