W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Gmina Nowa Ruda Unia Europejska

30 lat razem. Mini sowa polsko-czeski bieg dla dzieci
Mini sowa polsko-czeski bieg dla dzieci odbył się 6 sierpnia 2022 r. na boisku w Ludwikowicach Kłodzkich. Na wydarzenie przybyło spore grono czeskich sąsiadów. 

Atrakcji dla dzieci nie brakowało. Były dmuchane zamki, animacje, upominki dla wszystkich uczestników biegu oraz nagrody dla najlepszych małych biegaczy.Projekt „30 lat razem” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

Galeria zdjęć dostępna na dysku google: link

 
25.08.2022