30 lat razem. Mini sowa polsko-czeski bieg dla dzieci

Mini sowa polsko-czeski bieg dla dzieci odbył się 6 sierpnia 2022 r. na boisku w Ludwikowicach Kłodzkich. Na wydarzenie przybyło spore grono czeskich sąsiadów.

Atrakcji dla dzieci nie brakowało. Były dmuchane zamki, animacje, upominki dla wszystkich uczestników biegu oraz nagrody dla najlepszych małych biegaczy.

Projekt „30 lat razem” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

Galeria zdjęć dostępna na dysku google: link

25.08.2022