Spotkajmy się na szlaku. Podpisanie umowy z Wykonawcą na budowę punktu turystycznego

logo

W dniu 19.09.2022 roku w siedzibie Urzędu Gminy Nowa Ruda została podpisana umowa z wykonawcą: PPHU "Polak" Piotr Polak na budowę punktu turystycznego w miejscowości Dworki.

W ramach zadania powstanie drewniana altana turystyczna wraz z ławami piknikowymi, koszami na śmieci oraz metalowym paleniskiem.

Gmina Nowa Ruda pozyskała na to zadanie środki w ramach mikroprojektu "Spotkajmy się na szlaku" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.