Współpraca się opłaca. Zaproszenie na warsztaty fotograficzne

Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska serdecznie zaprasza do zapisów na kolejne spotkanie - tym razem warsztaty fotograficzne, które odbędą się na sali w Dzikowcu, w sobotę, 11.03.2023 r.
Warsztaty organizowane są w ramach mikroprojektu ”Współpraca się opłaca” CZ.11.4.120/0.0/0.0/22_038/0003327 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.
Wszelkie pytania oraz zapisy na wydarzenie mailowo w.gawronska@gmina.nowaruda.pl lub w Urzędzie Gminy Nowa Ruda - pokój numer 9.
Liczba miejsc ograniczona.

plakat - jak w treści artykułu