Współpraca się opłaca. Warsztaty taneczne - 25.02.23 - Współpraca się opłaca

logo

W sobotę, 25 lutego 2023 r., z inicjatywy Gminy Nowa Ruda, odbyło się kolejne z rzędu wydarzenie organizowane dla mieszkańców w ramach polsko-czeskiego projektu "Współpraca się opłaca".

Ostatnio piekliśmy pączki w Dzikowcu, a tym razem spotkaliśmy się na warsztatach tanecznych w Bożkowie. Zbędne kalorie zdecydowanie zostały spalone.

Dziękujemy instruktorkom oraz wszystkim przybyłym gościom za tak liczną frekwencję oraz aktywność na parkiecie. Wasze uśmiechy i energia motywują do dalszego działania.

Szczególne podziękowania składam pracownikom Urzędu Gminy Nowa Ruda za przygotowanie wydarzenia.

Wójt Gminy Nowa Ruda
Adrianna Mierzejewska

”Współpraca się opłaca” CZ.11.4.120/0.0/0.0/22_038/0003327 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

zdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie