Współpraca się opłaca. Warsztaty fotograficzne - 11.03.23 - Współpraca się opłaca

11 marca 2023 r. na sali w Dzikowcu odbyły się warsztaty fotograficzne, organizowane przez Gminę Nowa Ruda. W przygotowania włączyło się także Sołectwo Dzikowiec.

Podczas warsztatów poznawaliśmy sposoby pozowania, ale nie tylko. Niespodzianką był energetyzujący pokaz tańca w wykonaniu panów z OSP Dzikowiec Kłodzki.

Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska dziękuję przybyłym gościom z Dzikowca, Koszyna, Broumova i innych miejscowości za wspólne spotkanie.

Wydarzenie odbyło się w ramach mikroprojektu polsko-czeskiego ”Współpraca się opłaca” CZ.11.4.120/0.0/0.0/22_038/0003327 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

zdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie