Festiwal Góry Literatury 2023

Organizator inni

Kategoria Imprezy inne

Wstęp wolny

Program Festiwalu Góry Literatury 2023 dostępny jest już na stronie:  2023 - Fundacja Olgi Tokarczuk

W programie:
  • ponad 130 wydarzeń
  • niemal 200 zaproszonych gości
  • dokładnie 19 miejsc
Na terenie Gminy Nowa Ruda odbędą się:
  • "Małe Góry Literatury" - spotkania dla dzieci z pisarzami w Bibliotece w Dzikowcu, od poniedziałku do soboty 10-15 lipca 2023, wstęp wolny, nie obowiązują wejściówki, Dzikowiec 95b
  • cykl spotkań autorskich w Galerii Ludwikowice we wtorek 11 lipca 2023, wstęp wolny, nie obowiązują wejściówki, Ludwikowice Kł., ul. Główna 65

Zapraszamy dzieci na #MałeGóryLiteratury - cykl spotkań z autorami, które będą odbywały się codziennie od poniedziałku do soboty w Bibliotece Publicznej Gminy Nowa Ruda - Filia numer 1 - w Dzikowcu (Dzikowiec 95b)
Biblioteka Publiczna Gminy Nowa Ruda Filia w Dzikowcu
Wstęp wolny!
Spotkania odbywają się w ramach Festiwalu Góry Literatury 2023.
Festiwal Góry Literatury 2023
10 lipca, poniedziałek
Dionisios Sturis, Kalá, kalá. Grecja dla dociekliwych.
Z autorem rozmawia Ewa Winnicka
11 lipca, wtorek
Michał Rusinek, Szalik. O Wisławie Szymborskiej dla dzieci.
Z autorem rozmawia Amelia Sarnowska
12 lipca, środa
Barbara Sadurska, Srebrny smok.
Z autorką rozmawia Łukasz Pilip (współorganizator: Wydawnictwo Agora)
13 lipca, czwartek
Adam Wajrak, Tomasz Samojlik, Detektyw Wróbel i złamane pióro (współorganizator: Fundacja Heinricha Bölla)
14 lipca, piątek
warsztaty rysunkowe z Tomaszem Samojlikiem
(współorganizator: Fundacja Heinricha)
15 lipca, sobota
Karolina Lewestam, Silla.
Z autorką rozmawia Waldek Mazur
(współorganizator: Wydawnictwo Agora)

Zapraszamy w imieniu organizatora Fundacja Olgi Tokarczuk i współorganizatorów, w tym Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda i Biblioteka Publiczna Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich.