Bieg Tropem Wilczym

Organizator Gmina Nowa Ruda

Kategoria Dla rodzin

Wstęp zapisy

Wyciąg z regulaminu biegu:

Termin i miejsce:
- 03.03.2024 roku o godz. 12.00 - Wolibórz 115, przy remizie

Trasa:
- trasa liczy 1963 m – drogi szutrowe i polne

Warunki uczestnictwa i zgłoszenia:
- uczestnikiem biegu może być  każda osoba pełnoletnia, która złoży oświadczenie o stanie zdrowia  i odpowiedzialności w zakresie udziału w zawodach,
- osoby niepełnoletnie w przedziale wiekowym 15-18 lat muszą posiadać na start w zawodach pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych,
- dzieci i młodzież poniżej 15 roku życia biorą udział w zawodach wyłącznie
w towarzystwie/pod opieką/ rodziców lub opiekunów prawnych,
- zgłoszenia do biegu przyjmuje Barbara Adamska Gł. spec. ds. Promocji, Turystyki i Kontaktów z Mediami tel. 74 872 09 47, e-mail: badamska@gmina.nowaruda.pl, w godz. 8.00-14.00 od poniedziałku do piątku do czwartku, 29.02.2024 br. oraz w dniu imprezy w Biurze Zawodów w godz. 10.30-11.45,
- weryfikacja zawodników, wydawanie numerów startowych i pakietów zawodniczych  odbywać się będzie w Biurze Zawodów w dniu imprezy w godz. 11.00 –11.45.

Wpisowe:
- udział w zawodach jest nieodpłatny.

Pakiet startowy otrzyma 100 pierwszych zapisanych osób, które zgłoszą się po niego w dniu biegu przed startem. Jeśli ktoś nie odbierze pakietu przed startem, pakiet przechodzi na kolejne osoby zapisane na liście, które odbiorą go po biegu.

Dokumenty dla uczestników biegu:

Regulamin Biegu.doc

Załącznik 1 do Regulaminu Biegu - Oświadczenie opiekuna prawnego.doc