Bieg Tropem Wilczym

Organizator Gmina Nowa Ruda

Kategoria Dla rodzin

Wstęp zapisy

Wyciąg z regulaminu biegu:

TERMIN I MIEJSCE:
- 15.08.2021 roku o godz. 12.00 - Wolibórz 50, Dom Pod Lawendowym Polem

TRASA:
- trasa liczy 1963 m – drogi szutrowe i polne

WARUNKI UCZESTNICTWA I ZGŁOSZENIA:
- uczestnikiem biegu może być  każda osoba pełnoletnia, która złoży oświadczenie o stanie zdrowia  i odpowiedzialności w zakresie udziału w zawodach,
- osoby niepełnoletnie  w przedziale wiekowym 15 –18 lat muszą posiadać na start w zawodach pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych,
- dzieci i młodzież poniżej 15 roku życia biorą udział w zawodach wyłącznie
w towarzystwie/pod opieką/ rodziców lub opiekunów prawnych,
- zgłoszenia do biegu przyjmuje Barbara Adamska  Gł. spec. ds. Promocji, Turystyki i Kontaktów z Mediami tel. 74 872 09 47, e-mail: badamska@gmina.nowaruda.pl, w godz. 8.00-14.00 od poniedziałku do piątku do dnia 12.08.21 br. oraz w dniu imprezy w Biurze Zawodów w godz. 10.30-11.45,
- weryfikacja zawodników, wydawanie numerów startowych i pakietów zawodniczych  odbywać się będzie w Biurze Zawodów w dniu imprezy w godz. 10.30 –11.45.

WPISOWE:
- udział w zawodach jest nieodpłatny.

Trasa biegu podana będzie na ok. tydzień przed biegiem

Pakiet startowy otrzyma 100 pierwszych zapisanych osób, które zgłoszą się po niego w dniu biegu przed startem. Jeśli ktoś nie odbierze pakietu przed startem, pakiet przechodzi na kolejne osoby zapisane na liście, które odbiorą go po biegu.

Dokumenty dla uczestników biegu:

Regulamin Biegu

Załącznik 1 do Regulaminu Biegu - Oświadczenie opiekuna prawnego