Deklaracje - przydomowe oczyszczalnie ścieków

Organizator Gmina Nowa Ruda

Kategoria Dla rodzin

Wstęp składanie deklaracji

Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska zaprasza do składania wstępnych deklaracji do udziału w programie „Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków w Gminie Nowa Ruda – etap III”.

Formularze deklaracji można pobrać ze strony (link poniżej) oraz w Urzędzie Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 2, pok. nr 2.

Wypełnione deklaracje należy składać w terminie do 12 kwietnia 2022 r. do godz. 16:30 w Urzędzie Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 2, pok. nr 2 (liczy się kolejność zgłoszeń).

Wyznaczoną osobą do kontaktu jest Magdalena Tylak,  tel. 74 872 09 27.

Deklaracja przystąpienia do projektu budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Nowa Ruda - etap III.pdf

Deklaracja przystąpienia do projektu budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Nowa Ruda – etap III.doc