Otwarcie przedszkola i żłobka w Bożkowie - zaproszenie na wydarzenie

Organizator Gmina Nowa Ruda

Kategoria Dla rodzin

Wstęp wolny

W sobotę, 30 września 2023 r. chcemy pokazać Wam nowy budynek przedszkola i żłobka w Bożkowie. O godz. 12tej uroczyście otworzymy to piękne miejsce. Będzie można wejść, rozejrzeć się po budynku, porozmawiać z pracownikami Zespołu Szkół Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bożkowie i skorzystać z atrakcji dla dzieci, które tego dnia przygotowali organizatorzy. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich Rodziców!

Lokalizacja: 50°30'44.8"N 16°34'15.5"E – Mapy Google

• Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska
  • Gmina Nowa Ruda
  • Zespół Szkół Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bożkowie (Szkoła Podstawowa i Przedszkole)