Zlot Klasyków 12 maja 2024

Miejsce Ludwikowice Kł.

Organizator inni

Kategoria Dla rodzin

Organizatorzy zapraszają na rozpoczęcie sezonu Kłodzkiego Ruchu Klasyków.

Wydarzenia odbędzie się 12 maja 2024 r.
O godz. 12.00 wystawa pojazdów klasycznych na Rynku w Nowej Rudzie.
O godz. 14.00 przejazd przez ulice miasta na boisko sportowe w Ludwikowicach Kłodzkich, ul. Fabryczna 2 za budynkiem Centrum Kultury.

W programie atrakcje dla dzieci, wybór najciekawszego pojazdu zlotu i poczęstunek.

Organizatorami wydarzenia są: Kłodzki Ruch Klasyków, Gmina Nowa Ruda, Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda i Muzeum Motoryzacji w Ludwikowicach Kłodzkich.