Festiwal Reportażu

Organizator CKGNR

Kategoria Spotkania

Wstęp wolny

Od kilku lat Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda rozważało organizację tego typu wydarzenia. Jesień 2021 roku stała się otwarciem cyklu Festiwalu Reportażu. W tym roku zapraszamy Państwa na spotkania z wieloma znanymi osobowościami, m. in Agatą Tuszyńską, Małgorzatą Kolankowską, Krzysztofem Fedorowiczem.
Czekamy na Państwa w ostatni weekend września w Galerii Ludwikowice, ul. Główna 65 w Ludwikowicach Kłodzkich.

Więcej informacji pojawi się na stronie wydarzenia